12 grizzlyt láttunk a Halló Bay-Ben ! Pénteken kíváncsi fókák ébresztettek, szombaton már grizzlyket láttunk. Mst a hírhedt Shelikof Straitben hajózunk,estére igyekszünk menedéket találni, mert erős nyugati szelek jönnek. Lehet, pár napra itt ragadjunk. Akkor horgászunk.
Hányattatott utunk volt, csak két legény maradt talpon, e Videken. 123 mérföld után védett öbölbe értünk, a Shelikoff felénél járunk

