MEGÉRKEZTÜNK és egyben két MEGHÍVÓ !
Vasárnap éjjel megérkeztünk, és bevallom: a 10 óra idő eltolódás nyomot hagyott rajtunk.
Kristóf már túl van az első iskolai napján, Csenge szintúgy és persze dolgozunk is, de az ébrenlét és alvás időszakai még nem álltak helyre bennünk.
Röviddel hazaérkezésünk után kaptunk két meghívást, így ezekre mi is invitálunk benneteket.
- Október 12.-én szerdán 16,00-tól leszünk a Kossuth Rádióban Kránitz Balázs és Nagy Nóra vendégei. Bízom benne, hogy ezúttal nem kések el a stúdióból. J
- Október 14.-én pénteken 19,00-tól lesz velünk egy beszélgetés és természetesen vetített képes előadás is a Megszállottak Klubjának kiállításán (ahol rólunk is vannak kiállított anyagok, igaz eddig még én sem láttam ) a Budapest V. Balaton utca 4 szám alatt. A kiállítás és a vetítés ingyen látogatható, mi pedig szívesen látunk minden érdeklődőt.
A Hajónaplóinkból néhány rész még hiányzik, de ígérjük ezeket gyorsan pótoljuk. Szerintem a következő két epizód hétfőn délelőttig felkerül.
Szép napot Nektek !

