Ma voltunk a Lánchíd Rádió Útitárs műsorának vendégei és a velünk készült interjút Február 4.-én 15,00-kor valamint Február 5.-én 16,00-kor hallhatjátok.
Időközben ismét kaptunk megkeresést a Budapesti Boat Show rendezőitől is, ahol a jelek szerint 2017. Február 26-án vasárnap dél körül vetítünk az idei utunk képeiből.
Ha kicsit messzebb tekintünk akkor az április 29-én megrendezésre kerülő Felfedezők napján is találkozhattok velünk. Ennek pikantériája az lesz, hogy idei utunkról Csenge tart vetített képes élménybeszámolót.
Természetesen még mindent időben pontosítunk, addig is kukkantsátok meg Hajónaplóinkat, vagy a Vitorlázás Magazin most következő számát ahol az Alaszka északi és nyugati részein, a Csukcs és a Bering tengeren való hajózásunkról találtok majd cikket sok fényképpel.
Jut eszembe: Május 15-től június 30.-ig szalma leszek s ha valakinek van kedve Alaszkában velem hajózni az ragadja meg a billentyűzetet és írjon vagy egyszerűen hívjon fel a 20/567-4171-es telefonszámon.

